آگهی جذب نیروی جویای کار

  شرکت حمل و نقل سراسری
**غزال تندپا نوین خراسان**

(نماینده انحصاری بادپا در استان خراسان رضوی)

 جهت شروع طرح جدید حمل ونقل سراسری ویکپارچه خود ازکلیه متقاضیان جویای کار

 بااخلاق؛متعهد؛دارای انضباط و دیسیپلین کاری و تایم آزاد
(نیمه وقت؛تمام وقت؛ساعتی)

حتی عزیزان شاغل؛کارمندان دولتی وشرکتی؛بازنشسته و... که دارای هرنوع وسیله نقلیه

 ((موتورسیکلت؛انواع وانت و نیسان؛انواع خاور؛ سواری؛ اتوبوس ومینی بوس؛ ون؛خودروامداد؛ جرثقیل؛ لودر،بیل؛انواع کامیون و تریلی های سنگین درون و برون شهری))

و

 کارگران باتجربه اسباب منزل و...بدون نیازبه حضورفیزیکی درمحل دفتر شرکت؛ متقاضی میپذیرد.

      ⚛همچنین ازکلیه فعالان اقتصادی حوزه های فوق الذکردعوت به همکاری میگردد⚛

جهت اطلاعات بیشترباشماره
051-38448282
 38475983 -051 تماس حاصل نمائیدوجهت دریافت فرم گزینش به آدرس دفتر مرکزی واقع در آبکوه 16 پلاک 5 طبقه 2 مراجعه نمائید.


موضوعات مرتبط: اخبار ، حمل و نقل ، پیک موتوری تندپا ، نرخنامه ، حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل و نقل بین الملل ، ،
برچسب‌ها:

تاريخ : شنبه 6 آذر 1395برچسب:, | 19:30 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |
تاريخ : چهار شنبه 26 خرداد 1396برچسب:, | 6:44 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

 

 

دریافت کنندگان مبلغ نقدی 50.000 تومان

بابت درخواست بیش از 60 سرویس در ماه

 

1 - موبایل آفرین  پخش کلی گوشی و لوازم جانبی ، تعمییرات  مکان دائمی : نبش مصلی 19 تلفن  05113665791-09153076749

2 - عطاری پور اصفهانی نبش چمن 48  تلفن :0513660033


موضوعات مرتبط: اداری ، قسمت هدایای اهدایی ، حمل و نقل ، پیک موتوری تندپا ، نرخنامه ، حمل و نقل درون شهری ، حمل و نقل برون شهری ، حمل و نقل بین الملل ، ،
برچسب‌ها:

تاريخ : دو شنبه 11 آبان 1394برچسب:, | 13:0 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

 

 

اطلاعیه انتخاب نماینده شرکت ها (شماره 3)

کد اطلاعیه: 1665004
تاریخ ثبت: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
 

در اجرای ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت (مصوب 1386) و ماده 8 آیین نامه مدیریت حمل و نقل بار و مسافر ( مصوب 1388) و دستورالعمل نحوه انتخاب نماینده شرکتها حمل و نقل درون شهری در هیات انضباطی رسیدگی به تخلفات (مصوب 94/3/12  شورای اسلامی شهر مشهد)  بدینوسیله از تمامی مدیران عامل شرکت های حمل و نقل بار درون شهری دارای مجوز از سازمان دعوت می گردد با در دست داشتن کارت ملی در جلسه انتخاب نماینده شرکت ها در هیات انضباطی که در ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 94/6/20در محل فرهنگ سرای ترافیک شهرداری واقع در مشهد- بلوار وکیل آباد - خیابان دانشجو دانشجو 29 برگزار می گردد، شرکت نمایند ضمناً اسامی کاندیداهای تایید شده به شرح زیر می باشد:

 

      >>>>>   آقای محمد آریایی فرد   <<<<<   

          آقای صادق شافع نیا

          آقای مهدی صدیقی 

          آقای جلال قاسمی

          آقای مسعود هادی زاده نامقی   

لازم به ذکر می باشد در صورتی که هر یک از مدیران عامل تصمیم به معرفی نماینده دارند می بایست 48 ساعت قبل از برگزاری جلسه مذکور نسبت به معرفی وی همراه با نامه کتبی به سازمان اقدام نمایند.

 

روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد


موضوعات مرتبط: اداری ، پیک موتوری تندپا ، ،
برچسب‌ها:

تاريخ : چهار شنبه 4 شهريور 1395برچسب:, | 10:45 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

نرخنامه شرکت حمل و نقل تندپا :

نرخنامه شرکت حمل و نقل تندپا :

ما اندیشیده ایم که بهترین هدیه ای که می توانیم به شما بدهیم ، آرامش خیالی است که با دادن این نرخنامه به شما اهداء می کنیم .

پیک موتوری :

 •       نرخها بر اساس وزن بار تا سقف 50 کیلوگرم می باشد .
 •       کرایه برگشت به همراه بار ، نصف کرایه رفت می باشد و در صورت برگشت پول ، بارنامه ، فاکتور و ... کرایه مبلغ 1000 تا 1500 تومان می باشد
 •       مسیرهای در اختیار بعد از محاسبه مسیر اول طبق نرخ نامه به اضافه ساعت در اختیار ؛ بر اساس ساعتی 6000 تومان تا پایان سرویس می باشد .
 •       معطلی بیش از 10 دقیقه در مبدا و مقصد سرویس بر حسب ساعتی 5000 تومان محاسبه می گردد .

محاسبه خدمات بانکی :

الف) اگر خدمات بانکی شما فقط در یک بانک صورت گیرد ؛ مسیر رفت شما تا آن بانک طبق نرخنامه بعنوان مسیر اولیه محاسبه شده به اضافه مدت زمان معطی داخل بانک از زمان ورود تا زمان خروج بر اساس ساعتی 6000 تومان

ب) اگر خدمات بانکی شما بیشتر از یک بانک و یا یک مسیر باشد ؛ مسیر اولین بانک شما بعنوان مسیر اولیه محاسبه شده به اضاقه کل مدت زمان معطلی از ابتدای سرویس تا انتها بر اساس ساعتی 6000 تومان

سه چرخ :

 •       نرخهای سه چرخ بر اساس وزن بار تا سقف 300 کیلوگرم می باشد .
 •       کرایه برگشت به همراه بار ، نصف کرایه رفت می باشد و در صورت برگشت پول ، بارنامه ، فاکتور و ... کرایه مبلغ 1500 تا 2000 تومان می باشد .
 •       مسیر در اختیار بعد از محاسبه مسیر اول طبق تعرفه ارائه شده + ساعت در اختیار بر اساس ساعتی 9000 تومان تا پایان سرویس .
 •       معطلی در محل مبدا و مقصد بیشتر از 10 دقیقه بر اساس ساعتی 7000 تومان
 •       حمالی بار (کارگری) کاملا توافقی بوده و از قبل انجام سرویس باید مشخص گردد .
 •       کرایه به ازاء هر 100 کیلو بار اضافه 10% به کل کرایه اضافه می گردد .

وانت و نیسان و ...

 •       نرخ وانت بر اساس وزن بار تا 700 و نیسان تا 2500 کیلو گرم می باشد .
 •       نرخ وانت و نیسان بر اساس محاسبه توسط تاکسیمتر(بارمتر) بر اساس نرخ مصوب شهرداری محاسبه می گردد .
 •       پرسنل محترم موظف به دادن بارنامه و تعرفه قیمتی چاپی بعد از اتمام سرویس به مشترک می باشند .
 •       محاسبه نرخ از زمان رسیدن خودرو در محل سرویس انجام و محاسبه می گردد .
 •       به ازاء هر 100 کیلو اضافه بار 10% به مبلغ کل کرایه اضافه می گردد .
 •       حمالی بار (کارگری) کاملا توافقی بوده و از قبل انجام سرویس باید مشخص گردد .
 •       کرایه برگشت بار و ... نیز بر اساس تاکسیمتر می باشد (نصف کرایه محاسبه شده)

مشترک گرامی ما در قبال شما تعهداتی داریم که موظف به رعایت آنها می باشیم . با رسیدن نرخ نامه به دستتان شما نیز کمک نمایید تا رضایتتان را جلب کنیم . در ذیل دو مورد بسیار مهم ذکر می شود که در کیفیت سرویس دهی ما و مهمترین مسئله یعنی رضایت شما نقش اساسی و مهمی ایفا می کند .

این مسئله که ما از کیفیت سرویس دهی راننده در هنگام انجام سرویس و نرخ دریافتی از شما و نیز مسیر دقیقتان آگاه نیستیم ؛ از هیچ کس پوشیده نیست . پس از شما تقاضا داریم :

1-      نرخ را بررسی نموده و در صورتی که احساس کردید نرخ دریافتی نامتعارف و یا بالاتر از نرخ مصوب می باشد به ما اطلاع دهید .

2-      کیفیت نامناسب سرویس دهی از هر لحاظ (ظاهر، طریقه برخورد و ...)

قابل به ذکر است : ((همکاران ما تحت عنوان ترافیک مسیر، بالا و پایین بودن طبقات و ...! حق دریافت مبلغ اضافی از مشترک را ندارند ولی از شما خواهشمندیم خودتان قضاوت نموده و در صورت صلاحدید مبلغی در نظر بگیرید .))

{بدیهی است که نرخنامه ذکر شده با توجه به تورم موجود و بالارفتن نرخ سوخت قابل تغییر می باشد و مراتب به اطلاع می رسد }

اگر میخواهید نرخهای دریافتی رانندگان همه یکسان و سرویس ایده آلی داشته باشید ؛ پس اعتراض کنید تا ما بررسی کنیم .

<< ما مدعی هستیم که کار شما را با توجه به داشتن نیروهای متعهد با ضمانتهای کافی که از همکاران خوبمان در اختیار داریم با امنیت صد در صد به انجام میرسانیم >>

 

نظرات و انتقادات خود را از طریق سامانه پیامکی 30004863660900- 98+ و یا با تلفن 3691019 اعلام نمائید .


موضوعات مرتبط: پیک موتوری تندپا ، نرخنامه ، ،
برچسب‌ها:

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 23 دی 1393برچسب:, | 9:0 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

صفحه   3 

 

سخن مدیریت

با سلام

(( مدیران و کاسبان موفق برای وقت خود ارزش قائل بوده بعد از این سالها باید عرض کنم سلامت و کیفیت اجرای کار به شکل عالی و برخورد اجتماعی مثبت از طرف مشترک و پرسنل حمل و نقلی (رانندها )) و همچنین اپراتورها و مدریت مجموعه بالاترین ارزش و تبلیغ را در پیشبرد کار برای دوطرف معامله را داشته لذا:***** احترما حقیر با 15 سال انجام وظیفه به عنوان اولین دفتر پیک موتوری مشهد مقدس وایجاد بزرکترین شبکه اشتغال زائی ، همیشه پایبند شعار: ********

با افتخار 15 ساله در فعالیت و خدمات خالصانه در امر پیک موتوری به عنوان اولین دفتر رسمی وقانونمندودارای مجوز از  اتحادیه اتوبارها و خدمات شهری در استانهای بزرگ خراسان ، هم اکنون نیز به عنوان  اولین شرکت حمل و نقل سبک دورن شهری  تحت نظارت شهرداری  با مجوز  رسمی از سازمان حمل و نقل  شهرداری مشهد مقدس  کار خود را در عرصه حمل و نقل سبک (وانت ، نیسان و خاور ) و راه اندازی واحد امداد خودرو شبانه روزی سراسری میباشد  با نام (امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران ) تحت  نظارت و حمایت  سازمان میراث فرهنگی وگردشگری جمهوری اسلامی ایران  در کل کشور با شرح خدمات واقعی که در ذیل همین برگه گوشه ای از خدمات تقدیم وجود نازنینتان میگردد و همچنین ثبت نام از خودروهای سبک حمل و نقل باردرون شهری طبق دستور سازمان حمل و نقل جهت بیمه تامین اجتماعی با  50% تخفیف به شکل قانونمندانه مینمائیم .

حال بدیهی است  کماکان برابر سنوات گذشته این شرکت  خود را موظف به رعایت دقیق  ضوابط اخلاقی  و نرخنامه و سایر  اصول مثبت  از طرف خود و کلیه پرسنل در برابر  شما مشتریان  محترم  میداند . در این راستا از مشترکین محترم شرکت  تندپا ، استدعا دارم در صورت بروز هر گونه مشکل یا مسئله ای (تخلف در نرخنامه ، کثیفی پوشش و یا هر موردی که شما خلاف دانستید ) مراتب  را به این  شرکت ابلاغ فرمائید و مطمئن باشید در اسرع وقت  به مورد شما رسیدگی شده و از نتیجه آن شما را مطلع  خواهیم کرد .

این فرمها برای اصلاح کمی و کاستی های شرکت و آرامش شما تهیه شده ، لذا از شما خوبان جدا تقاضا داریم به این مطلب اهمیت داده و با ریزبینی و درایت  هوشمندانه ، کیفیت سرویس دهی شرکت خودتان را مورد  برسی  قرار داده  و نقاط ضعف و قوت شرکت  را به ما گوشزد فرمائید. زیرا ما با شما میتوانیم از مسائل و مشکلات  مربوط به خود و پرسنلی که در زمان سرویس دهی در اختیار  شماست  مطلع شده  و اقدامات  لازم را انجام دهیم .

ما برای اثبات این مسئله به راه حل ساده و کم هزینه اندیشیده ایم : شما میتوانید ئر ابتدا و به جهت دسترسی بسیار آسان و راحت از طریق موبایل خود و نصب رایگان نرم افزار اپلیکشن شرکت تندپا روی آن به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نیازتان در ضمینه حمل و نقل و تعرفه و .... دسترسی پیدا کرده و به وسله یکی از روشهای موجود در این نرم افزاربه محض اتمام سرویس به وسیله  نرخ نامتعارف دریافتی و ...  با شماره کد و یا اسم پرسنل مطلع ساخته  و پاسخ آن  را دریافت نمائید .

تاکید میشورد :

1 -  کلیه مبالغ  بالاتر از یک میلیون تومان و بارهای گران قیمت  را حتما با دفتر قبل از ارسال نیرو و هماهنگ فرمائید ، در غیر این صورت  مسئولیت به عهده شما مشترک عزیز میباشد؛ همچنین مسئولیت به عهده شما مشترک عزیز میباشد ؛

2 -  همچنین مسئولیت  تماس با راننده  بدون اطلاع دفتر بعهده  خود شما دوست  محترم  میباشد .

3 - رسید اول را از پرسنل به جهت امنیت کاری و هدایای پایان ماه  نگهداری  کنید.

میبایت رسید دوم را حتما به عنوان سند تحویل بدون مشکل بار ه تحویل گیرنده ، با ثبت دقیق مبلغ  کرایه پرداختی با اسم و فامیل  پرداخت کننده  به دفتر شرکت  عودت داده شود .

 

خدمات امداد خودرو :

          ü            حمل خودرو معیوب و تصادفی و ...

          ü            حمل خودرو معبوب و تصادفی جهت ماشینهای خارجی با کف کش

          ü            14 نوع خدمات کلی به صورت تماما رایگان

(( کلیه خدمات  فوق برای مشترکیناین امداد با تخفی های مشخص شده  صورت میگیرد ))

(( در صورت آمادگی جهت خرید کارت اشترک با شماره 33691019 تماس حاصل نمائید))

 

هیچکس در راه نمی مانده ...

 

امداد خودرو کنون جهانگردی و اتومبیلرانی  جمهوری اسلامی ایران  به عنوان  اولین و بزرگترین  امداد دولتی کشور  افتخار دارد که با ارائه 4 نوع کارت اشتراک امداد با حدود 14 نوع آپشن (خدماتی ) به صورت رایگان  و نا محدود  با کمترین قیمت  در خدمت کلیه  هموطنان  عزیزمان باشد  که در صورت  رایگان و نا محدود  با کمترین  قیمت  در خدمت کلیه هموطنان  عزیزمان  باشد  که در صورت  نیاز به اطلاعات  بیشتر  به وب سایت www.tondpa.ir  مراجعه کرده  و یا با شماره  تماس  33691019  تماس حاصل فرمائید .

هیچکس در راه نمی مانده ...

 

(( فروش  کارتهای فوق جهت مشترکین تندپا  15% تخفیف تقدیم  می گردد ))


موضوعات مرتبط: امداد خودرو ، پیک موتوری تندپا ، ،
برچسب‌ها:

تاريخ : دو شنبه 22 دی 1393برچسب:, | 13:54 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

 

لیست همکاران پیک موتوری مشهد

 

 


موضوعات مرتبط: پیک موتوری تندپا ، اداری ، ،
برچسب‌ها:

ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 8 دی 1393برچسب:لیست همکاران پیک موتوری مشهد, | 11:8 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

 

 

 

شرکت حمل و نقل  بار شهری و حومه

33660900

(10 خط)

موتور . سه چرخ . وانت . نیسان . خاور

خدمات شرکت حمل و نقل تندپا :

 • انجام  کلیه امور بانکی و اداری :
  وصول چک ، حواله جات ،عدم خلافی ، بیمه ، اظهار نامه مالیاتی و ....
 • تهیه و توزیع :
  بلیط ، کتاب ، بروشور ، تراکت ، و تهیه کلیه مایحتاج  مورد نیاز و ....
 • حمل بار سبک :
  با دو و سه چرخ از 1 کیلو تا 500 کیلو .
 • حمل اسباب منزل :
  حمل اسباب منزل  با خاورهای مبله و کارگران مجرب .
 • به جهت ساماندهی خودروهای بار درون شهری به دستور شهرداری محترم :
  ثبت نام از انواع  وانت ، نیسان و خاور جهت ساماندهی  شهرداری برای ثبت  برچسب و بیمه و....
 • در این شرکت بصورت کاملا قانونمند انجام  میگیرد.

کلیه اطلاعات ما را با سرچ  کلمه تندپا از سامانه باریاب شرهداری بخواهید.

تماس با مدیریت : 33691019

پروانه بهره برداری : 139/92/3137

www.tondpa.ir

tondpa051@gmail.com


موضوعات مرتبط: پیک موتوری تندپا ، نرخنامه ، ،
برچسب‌ها:

تاريخ : 1 فروردين 1398برچسب:موتور - سه چرخ - وانت - نیسان - خاور, | 1:0 | نويسنده : {{ شرکت حمل و نقل بار شهری و حومه غزال تندپانوین خراسان }} |

صفحه قبل 1 صفحه بعد

.: Weblog Themes By SlideTheme :.
?

 • ايف آي دي